Kidu: A Relentless Quest

Macera Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretli - 6.99 TL
  • Boyut 690 MB
  • Version 1.3.5
  • Dil İngilizce
  • Firma Juan Pedrido
Macera dolu eşsiz bir oyun oynayarak vakit geçirmenin keyfi ile oyunda ilerleme katedebilirsiniz.

Macera dolu eşsiz bir oyun oynayarak vakit geçirmenin keyfi ile oyunda ilerleme katedebilirsiniz.

Mobil oyunlar her zaman can sıkıntınızı gidermeniz için yanınızda olabilecek uygulamalardır. Kidu: A Relentless Quest macera oyunu canınız sıkıldığı anda size yardımcı olabilecek eğlenceli bir oyundur. INvoluntary Games Studiosu tarafından geliştirilmiş olan bu muhteşem macera oyunu olan Kidu: A Relentless Quest oyununu mobil cihazınıza belli bir ücret karşılığında indirebilir ve keyifle oynayabilirsiniz. 

Mobil platformda oynanan en eğlenceli oyunlar arasında yer aldığını düşündüğüm Kidu: A Relentless Quest macera oyunu size mobil cihazınızda renkli ve eğlenceli bir mobil oyun sunuyor. Oyunumuzun kendine has içerikleri ve özel grafikleri bulunması sebebiyle oyuncular tarafından beğeni ile karşılanmıştır.

Kaliteli grafiklerin ve bunun yanı sıra eğlenceli bir oynanışa sahip olan Kidu: A Relentless Quest macera oyununda Chack isimli karakterimize yardımcı olacaksınız. Fakat her şey pek de kolay ilerlemiyor. Chack bu zorlu yolda engeller ile karşılaşacak ve çeşitli bulmacalar ile uğraşacak. Bu aşamada da siz Chack'e yardımcı olmalısınız. 

 

 

Daha Fazla Göster
Kidu: A Relentless Quest indir
DİĞER SÜRÜMLER